Máte námět či připomínku? Napište nám
První informace a video z Darksiders II - Smrťák v hlavní roli
zdroj: Archiv
Novinky

První informace a video z Darksiders II - Smrťák v hlavní roli

2. 6. 2011 20:46 | autor: Petr Poláček |

Update - Krátce po představení Darksiders II se zjevilo i první video (pod textem), které rekapituluje události z jedničky, ale hlavně vysvětluje, proč je hrdina dvojky Smrťák a ne Válka. Pán s nabroušenou kosou totiž Válku zachraňuje a místo něj se vydává na cestu apokalyptickou říší. A bude to pořádná jízda, jak se zdá ze záběrů.

Původní informace z 1. června, 19:28 - ohledem na to, že akční adventure Darksiders: Wrath of War nebyla zrovna ten největší komerční hit, je trošku překvapivé, že právě pokračování tohoto titulu se skví na obálce dalšího čísla magazínu GameInformer. Ale je to dobře, protože výše zmíněnou hru považují za přehlédnutou a nedoceněnou. Odhalení Darksiders II však rozhodně není žádným zvláštním překvapením, Danny Bilson z THQ to v poslední době naznačoval tak mocně, že to všem už dávno došlo.

Konkrétních informací o hře je prozatím minimum, o spekulované podpoře multiplayeru zatím oficiální zdroje mlčí. Zato už díky GameInfomeru víme, že hlavním „hrdinou“ tentokrát nebude Válka, ale jeho brácha a souputník ze skupiny Čtyř jezdců apokalypsy, Smrťák. Styl hry zůstane podle všeho zachován, pouze jej tvůrci plánují nafouknout a přidat větší množství dungeonů, interaktivních NPC a určitě nebudou chybět nové zbraně, schopnosti, nápaditější bosáci, no zkrátka modré z nebe.

Otázkou zůstává, zda je navyšování množství obsahu bezpodmínečně nutné. První hra byla docela velká a někdy až moc kvůli zbytečně zdlouhavému cestování lokacemi sem a tam. Na nedostatek invence si však určitě nikdo stěžovat nemohl, ať už v oblasti schopností, zbraní, lokací, soubojů nebo hádanek. Nebo máte jiný názor? Každopádně, Smrťáka čeká opět cesta světem Abyss s cílem zachránit lidstvo, které bylo rozprášeno během Apokalypsy – jistě zasloužené. A je pouze na vás, jestli budete chtít být při tom. Asi záleží na podrobnostech, které se brzy dozvíme.

Nejnovější články