Prosincová nabídka PlayStation Plus unikla předčasně
zdroj: JS

Prosincová nabídka PlayStation Plus unikla předčasně

30. 11. 2022 10:59 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Nabídka předplatného PlayStation Plus v základním tieru Essential pro prosinec zřejmě Sony trochu utekla. Zveřejnil ji server Dealabs, který s chystanými měsíčními hrami v posledních měsících předčasně přichází s železnou pravidelností a zatím se v nich nespletl, takže se dá předpokládat, že se mýlit nebude ani tentokrát.

Jaké tituly si tedy předplatitelé a předplatitelky PlayStation Plus budou moct příští měsíc zařadit do svých virtuálních knihoven? Zdaleka největším lákadlem se jeví být Mass Effect: Legendary Edition, tedy loňský remaster ikonické trilogie sci-fi RPG od BioWare. Pokud ho čirou náhodou ještě nemáte, neumím si představit moc hezčích způsobů trávení vánočních svátků než s Shepardem a jeho bandou – lepší herní rodinu byste hledali jen stěží.

zdroj: vlastní video redakce

Druhým titulem z údajné prosincové nabídky PlayStation Plus je Biomutant, který se v naší redakci zapsal jako hra, na kterou se Patrik roky těšil, jen aby ho nakonec zklamala. V recenzi od něj akce se zmutovanými zvířátky dostala sedmičku a vyvolala poměrně smíšené pocity: „Zábavné souboje podpořené skvělým craftingem a krásným světem dostávají K.O. od plochých či rovnou zbytečných systémů, nudné náplně úkolů a příběhu, ze kterého si neodnesete nic. Užijte si přehlídku bitek, ale o moc víc od hry nečekejte.“

Třetím do prosincové pranice je pak bojovka Divine Knockout (DKO) od Hi-Rez Studios, tvůrců Smite. Na ni zatím názor nemáme, poněvadž 6. prosince teprve vyjde, z videí se ale jeví jako zajímavý, chaotický mix plošinovky a mlátičky – v podstatě trojrozměrné Super Smash Bros., kde také musíte shodit své kamarády z mapy, namísto postaviček od Nintenda si v ní ale zahrajete za bohy z nejrůznějších světových panteonů.

Pokud se ukáže, že v Dealabs se svou předpovědí neměli pravdu, podělíme se s vámi o opravený přehled prosincových her, až ho Sony oficiálně zveřejní. Tak do které hry z PlayStation Plus se před Vánocemi pustíte jako první? 

Nejnovější články