Příští update pro The Sims 4 vás nechá ovlivňovat životy cizích Simíků
zdroj: Foto: Electronic Arts

Příští update pro The Sims 4 vás nechá ovlivňovat životy cizích Simíků

26. 11. 2021 13:50 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Čtvrtý díl populární simulace života The Sims je už od vydání oproti těm předchozím v mnohém krokem zpátky. Absenci spousty nezbytného obsahu Electronic Arts v uplynulých letech doplňovalo placenými dodatky i bezplatnými updaty. Na jednu z funkcí, kterou The Sims 3 disponovali už v základu, dojde teď, dlouhých sedm let po vydání.

Systém Neighborhood Stories konečně začne plnohodnotněji simulovat životy Simíků, kteří nežijí ve vaší domácnosti a nemáte nad nimi kontrolu. Mohou si vybírat nová povolání, mít děti, brát se nebo se rozvádět. Funkce bude stále limitovaná tím, zda dané nehratelné postavičky znáte, přičemž se na vaše postavy mohou obrátit s žádostí o radu. Pak je můžete popostrčit tím „správným“ směrem.

Můžete se tak stát dohazovačem, nebo naopak rozeštvat pár, protože o někoho z nich máte zájem. S novou funkcí se pojí také dvojice aspirací – konfident sousedství, pokud chcete být tím přátelským sousedem, který všem pomáhá, a jeho zlomyslná varianta, která žije pro drama z napomáhání rozchodům.

Bezplatný update dorazí do The Sims 4 30. listopadu.

Nejnovější články