zdroj: Volition

Příběhový trailer Saints Row je přesně tak přestřelený, jak byste čekali

17. 8. 2022 16:00 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Reboot série Saints Row má vyjít už za pár dní, takže vývojáři z Volition samozřejmě zatápějí pod kotlem a budují hype, co to jde. Hru nově připomínají příběhovým trailerem, který nám má ukázat postavy, které v průběhu hry potkáme/zabijeme, ale chce nás taky ubezpečit, že značka neztratila nic ze svého humoru.

Při sledování videa jsem měl z postav podobný pocit, jaký ve mně kdysi v trailerech budili protagonisté Watch Dogs 2. Ty jsem nakonec v průběhu hraní vzal na milost, a některé si dokonce i oblíbil, a tak nezbývá než doufat, že tomu v případě Saints Row bude stejně. Všichni jsou tam tak neuvěřitelně hype a trendy, že by Robert Vašíček z SPD zbělel závistí.

Saints Row se nicméně nikdy nesnažilo ani předstírat jakoukoli vážnost, i reboot tak patrně přinese ztřeštěné postavy v ještě praštěnějších a absurdních situacích. Když to všechno ještě pocukrujete pořádným množstvím výbuchů a zalijete vtipnými vedlejšími aktivitami, jako jsou pojišťovací podvody, mohl by z toho nakonec vzniknout povedený letní odpočinkový titul.

Saints Row mělo původně vyjít už letos na konci února, kvůli odkladu je nakonec termín stanoven na 23. srpna. Recenzování se u nás zhostí Šárka, můžete jí tedy držet palce, aby to stihla ještě před odjezdem na Gamescom.

Hra bude dostupná na PC a současné i minulé generaci konzolí.

Nejnovější články