Příběhová kampaň Gwentu vyjde až příští rok
zdroj: Archiv

Příběhová kampaň Gwentu vyjde až příští rok

23. 11. 2017 11:21 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Pro všechny karetní bojovníky, co se těšili na dobrodružnou výpravu s královnou Meve v hlavní roli, mám nemilou zprávu – příběhové rozšíření pro Gwent se opozdí. Thronebreaker tak dorazí příští rok, ostatně stejně jako plná verze celé hry. Na oplátku se ovšem zvýší frekvence multiplayerových updatů, takže v blízké budoucnosti čekejte nálož kartiček, výzev, skinů, patchů a balancování.

Marcin Iwiński, spoluzakladatel studia, k tomu prohlásil: „Rozhodli jsme se zvětšit záběr kampaně a potřebujeme na ni víc času. Přesouvání data vydání je něco, co bereme vážně, ale nikdy se nebudeme zdráhat to udělat, pokud cítíme, že výsledkem bude lepší hra.“ S tímhle přístupem se podle mě nedá vůbec polemizovat – koneckonců i Zaklínač 3 byl odložen, a to nikoli jen jednou.

Iwiński pokračuje: „Chtěl bych se omluvit všem, kdo plánovali hrát Thronebreaker přes Vánoce – ujišťuju vás, že uděláme, co bude v našich silách, aby hotová hra za to čekání stála.“ Marcine, ty zrádce, máme si snad přes svátky povídat s rodinou a užívat si zaslouženého klidu a míru místo komandování trebuchetů a odporných monster?!

No, vlastně to nezní jako úplně nejhorší nápad. Kampaň, která Alešovi připomíná sérii Heroes of Might and Magic, nikam neuteče, a když v budoucnu dorazí větší a lepší, bude to jedině dobře. Snad bude slavit komerční úspěch, protože by mně osobně moc nevyhovovalo, kdyby se pro vývojáře stal prioritou spíš e-sportový aspekt než singleplayerové dodatky. Ale to předbíhám. Počkejme si na příští rok.

zdroj: Archiv

Nejnovější články