Příběh adventury The Council se završí z kraje prosince poslední epizodou
zdroj: tisková zpráva

Příběh adventury The Council se završí z kraje prosince poslední epizodou

23. 11. 2018 11:35 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Na časové ose o deseti měsících jste se postupně dočkali všech pěti epizod adventurní série The Council. Ta poslední je – pravda – v budoucnosti, ale méně vzdálené než například Vánoce. Pokud netrpělivě očekáváte, jak se všechna vaše rozhodnutí z předchozích epizod projeví, vydržte ještě týden a kousek. A pokud jste s koupí čekali do doby, kdy bude hra kompletní, protože byste stejně jako já nevydrželi čekat na další epizody, moc neváhejte kvůli pěkné slevě.

Pátá epizoda s názvem Checkmate, tedy šach mat, dorazí na PC, PlayStation 4 a Xbox One 4. prosince. Slibuje pády králů, vzestupy pěšáků a rozhodnutí, která jsou (jako vždy) jen a pouze na vás. Checkmate složí dohromady všechna vaše rozhodnutí z předchozích epizod The Council, všechny vaše chyby, vítězství i prohry.

Zároveň se na jednom místě sejdou vaši spojenci, nepřátelé a rodina, a konečně se tak rozhodne o jednom velkém vítězství, ať už připadne na vaši nebo jinou stranu. Plnou hru se všemi pěti epizodami najdete na Steamu ve slevě za 18 eur.

zdroj: Archiv

Nejnovější články