Potápěči se brzo zchladí v early accessu Subnautica: Below Zero
zdroj: tisková zpráva

Potápěči se brzo zchladí v early accessu Subnautica: Below Zero

28. 1. 2019 15:16 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Subnautica. Jedna z nejlepších her loňského roku, pokud tedy netrpíte panickou hrůzou z mimozemských žraloků a temných mořských hlubin. Však jsme ji taky se ctí usadili na třetí příčku při vyhlašování nejlepší akční adventury roku 2018. No a vývojáři teď chystají další podvodní nášup – něco mezi datadiskem a samostatnou hrou.

Projekt nese název Subnatica: Below Zero a zavede vás do žhnoucích tropů, na bílé, písečné pláže… Lžu, bude vám pěkná kosa. Octnete se sice na stejné planetě, kde se odehrávala základní hra, 4546B, ale tentokrát se podíváte blíž k pólu a původního protagonistu Ryleyho Robinsona vyměníte za vědkyni Robin Goodall, a to rok po událostech Subnauticy.

Mrazivé dobrodružství už brzo otevře své brány, ale zatím jen těm nejodvážnějším plavcům – půjde totiž o early access a hra je podle slov autorů stále pěkně zabugovaná a nehotová. Po spuštění předběžného přístupu ve středu 30. ledna nabídne hodinu až dvě dlouhý příběh i s dabingem a propracovaným prostředím, ale buďte připravení na chyby a špatnou optimalizaci.

Below Zero čeká spousta práce, což naznačuje i skutečnost, že finální vydání se plánuje až na příští rok. Tehdy se taky zvedne cena, a to o čtvrtinu oproti úvodním cca 17 eurům. Zatím toho o moc víc nevíme, ale to se změní jednak po spuštění early accessu, jednak díky streamu, který se chystá na středu v 7 hodin našeho času. Nebojte, ještě vám ho včas připomeneme.

Nejnovější články