Poslední DLC pro Immortals Fenyx Rising bude plné přírodních katastrof
zdroj: Ubisoft

Poslední DLC pro Immortals Fenyx Rising bude plné přírodních katastrof

17. 4. 2021 15:30 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Immortals Fenyx Rising nedávno rozšířilo v pořadí druhé DLC, tematicky věnované asijské mytologii, a než se nadějeme, bude tu rozšíření třetí a poslední. 

Ponese název The Lost Gods a kromě nového hrdiny a prostředí nabídne především zbrusu nový herní styl, podpořený změnou úhlu kamery - místo klasického pohledu přes rameno se na akci tentokrát budeme dívat božským okem z ptačí perspektivy.

V rozšíření se vžijeme do role prostého lidského hrdiny Ashe, který se musí vydat po stopách olympských bohů a donutit je ke smíru, protože jejich rozmíška s Diem způsobila řadu živelných katastrof. Dějištěm rozšíření bude Pyrite Island, na který Poseidón a Hádés odešli trucovat.

Hratelnost tentokrát místo akční adventury bude připomínat klasickou mlátičku. Více bychom se o DLC měli dozvědět, až se přiblíží jeho vydání. To je naplánováno na 22. dubna, dlouho už tedy čekat nemusíme. K dispozici bude na všech platformách, kde vyšla základní hra, tedy na PC, Stadii a na Xboxech a PlayStationech současné i minulé generace.

Nejnovější články