Porazte Lokiho a dostaňte se do Valhaly v novince Rune II
zdroj: Archiv

Porazte Lokiho a dostaňte se do Valhaly v novince Rune II

12. 11. 2019 17:00 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Aby se Loki vyhnul prorokované smrti, udržuje Ragnarok v běhu tím, že ho neustále restartuje. Divoký sever proto trpí pod přívaly nemilosrdných monster a ničivého počasí. Hádejte, kdo dostal za úkol se tím vším probojovat a jednou pro vždy to s Lokim skoncovat. Odměna je slušná – židle s vaším jménem u hodovního stolu ve Valhale.

Tento nelehký úkol můžete v Rune II plnit úplně sami, nebo se spojit s kamarády v kooperaci. V každém případě vás čeká náročné putování severskou krajinou, kde se pro utínání končetin nejde daleko. Každé resetování času přináší novou výzvu. Jednou nastane polární noc, podruhé kraj zaplaví obři, jindy se budete prodírat zemí pokrytou ledem.

S nelehkým úkolem vám pomohou schopnosti od jednoho z vámi vybraných bohů, kterého se rozhodnete uctívat. Po cestě naleznete mocné artefakty a sami si vyrobíte zbraně a zbroje, které nejlépe vyřeší nesnáze před vámi.

zdroj: Archiv

Ale chce to ještě další pomoc. Proto se můžete pustit třeba do rekonstruování zdevastovaných vesnic a do stavby lodí, se kterými se dostanete do vzdálených koutů mapy, jež si podmaníte a zase se tak trochu přiblížíte ke svému cíli.

I když jste nařachaný Viking, který si dává bandity, trpaslíky, kanibaly, draugry a další havěť ke svačině, sami, bez pomoci ostatních hrdinných seveřanů zkrátka nemáte šanci svrhnout Lokiho hrůzovládu. Ale můžete se o to pokusit už dnes, protože Rune II vyšla v Epic Games Storu, kterému se zavázala roční exkluzivitou.

Nejnovější články