Podívejte se, jak vypadají obaly her pro PlayStation 5
zdroj: Sony

Podívejte se, jak vypadají obaly her pro PlayStation 5

10. 7. 2020 10:30 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Ačkoliv mi u konzolí a hardwaru obecně vždycky víc záleželo na tom, co umějí, než jak u toho vypadají, vzhled je pro některé hráče důležitý.

Nový PlayStation 5 rozhodně změní ráz vašeho obýváku směrem k futurismu, ale může vás alespoň trochu uklidnit, že výstavka krabiček na poličce zůstane, inu, dosti podobná.

Jak Sony ilustruje na příkladu samostatného spin-offu Spider-Mana s Milesem Moralesem, modrý plast zůstává, ale abyste své hry pro PlayStation 5 snáz odlišili od těch pro PlayStation 4, modrý pruh na hřbetu vystřídal bílý. To aby krabičky ladily ke konzoli.

Vážně, pořád se vzpamatovávám z toho, že moje příští konzole bude vypadat jako kříženec routeru, Evy z Wall-Eho a Connora z Detroit: Become Human.

Obrázek zdroj: Sony

Marvels Spider-Man Miles Morales PS5 Boxart zdroj: Sony

Podle statistik se více než polovina her na PlayStation 4 už teď prodává digitálně, a levnější edice PlayStationu 5 dokonce vůbec nebude mít diskovou mechaniku, takže pokud se vám nové krabičky nelíbí, můžete se jim celkem obratně vyhnout, případně je hned po dohrání zase prodat. Anebo dát přednost Xboxu. Anebo si nekoupit vůbec žádnou konzoli!

Vážně žijeme v době neomezených možností.

Nejnovější články