Plošinovka Yooka-Laylee nabídne multiplayerové minihry i kooperativní kampaň
zdroj: Archiv

Plošinovka Yooka-Laylee nabídne multiplayerové minihry i kooperativní kampaň

23. 1. 2017 18:20 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Roztomile vypadající akční plošinovka Yooka-Laylee se kromě kampaně dočká i lokálního multiplayeru. Ačkoli primárním zaměřením bude příběhové dobrodružství chameleona a jeho netopýří přítelkyně, hra si najde čas i na kooperaci či soupeření až čtyř hráčů díky osmi zcela odlišným minihrám, mezi nimiž najdete mlátičku, střílečku, závodění v motokárách i boj o vlajku. Záběry z nového traileru naznačují, že by mohlo jít o patřičně zábavnou a chaotickou odbočku.

Kdybyste náhodou neměli žádné kamarády, můžete si multiplayerové módy zahrát klidně i sami, nahnat co nejvyšší skóre, a pokusit se vystoupat žebříčkem až k nebesům. A pakliže nepatříte mezi soutěživce, vždycky je tu možnost se kooperativně vrhnout na hlavní kampaň. Jeden z hráčů v ní ovšem má spíš marginální roli – bude zodpovědný za sbírání zdraví a energie a sem tam možnost deaktivovat nějakou past. Zní to jako vhodné zaměstnání třeba pro mladšího sourozence nebo potomka.

zdroj: Archiv

Ale zpátky ke kompetitivnímu multiplayeru. Her, k nimž se můžete ve čtyřech posadit na pohovku a snažit se jeden druhého překonat, nejsou zrovna mraky, a tak je každý další přídavek rozhodně vítaný – zvlášť, když je přibalený k plnohodnotné hře, od které byste to možná ani nečekali. Spolu se slibovaným pokračováním závodní série Micro Machines v podobě dílu World Series to vypadá, že duben by mohl gaučové povaleče poslat přímo do nirvány. Yooka-Laylee vychází 11. 4.

Nejnovější články