Máte námět či připomínku? Napište nám
PlayStation Store se zase rozjíždí se spoustou obsahu
zdroj: Archiv
Novinky

PlayStation Store se zase rozjíždí se spoustou obsahu

2. 6. 2011 10:19 | autor: Aleš Smutný |

Jednou z nefunkčních součástí PSN byl dosud PS Store, jehož absence způsobovala ztráty nejenom vývojářům a vydavatelům, ale i těm z nás, kteří mají chuť na nějaké DLC nebo hru a nemají si je jak stáhnout.

Zvětšit zdroj: Archiv Nyní se konečně PS Store spouští (postupně) a vy můžete vesele utrácet peníze a zadávat již obdržené kódy. Zatím ale nepočítejte s Welcome Back programem, omluvou za výpadek a všechno dění kolem PSN, neboť ten se ještě dolaďuje pro vydání.

Velmi zajímavou zprávou je to, že se možná v budoucnu bude moci platit na PS Store přes PayPal. V diskusi pod oznámením se na tuto funkci ptá jeden z čtenářů a dostává odpověď „Do budoucna zvažujeme spoustu možností, takže je to určitě možné“. Doufejme tedy, že k tomu dojde. Po fiasku s únikem citlivých dat jde o celkem šikovnou možnost, jak nenutit nedůvěřivou komunitu znovu Sony svěřovat své karty. Jinak si můžete nyní stáhnout třeba demo Red Faction: Armageddon, DLC Fallout: New Vegas Honest Hearts, Retaliation map pack pro Crysis 2 nebo něco jiného s dosti bohatého obsahového updatu.

Nejnovější články