Pátá sezóna Falloutu 76 uzavírá příběh Bratrstva oceli a přináší crafting legendárek
zdroj: Bethesda

Pátá sezóna Falloutu 76 uzavírá příběh Bratrstva oceli a přináší crafting legendárek

8. 7. 2021 14:13 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Do multiplayerového Falloutu 76 dorazil v pořadí již 28. update, který rozjíždí pátou sezónu s žebříčkem o 100 příčkách. Jejich pokořování vám zajistí nové odměny, ale nebojte se, že by po zdolání vrcholu nebylo oč stát. Bethesda totiž zavádí takzvané nekonečné rankování, které vás po dosažení 100. úrovně vyzve ke specifickým úkolům.

Dále dochází k završení dlouhodobého příběhu točícího se okolo Bratrstva oceli. Abyste mohli uzřít vyústění nových questů, musíte být alespoň na 20. levelu a mít hotovou dějovou linku The Best Defense. Za dokončení příběhu Bratrstva oceli budete samozřejmě pořádně odměněni.

Update 28 dále zavádí legendární crafting, díky kterému můžete vylepšit běžné předměty na legendární, změnit jim statistiky, případně jim zvýšit nebo i snížit počet hvězdiček. Podrobnosti o tomto novém systému hledejte ve vyčerpávajícím oznámení, kde se dále dozvíte například o zvýšení limitu zátek, které můžete mít u sebe.

Update 28 má na různých platformách různou velikost, a to i napříč počítačovými obchody. Na Xboxu počítejte se stahováním 18,87 GB dat, na PlayStationu s 15,18 GB, v Microsoft Storu 15,9 GB, zatímco přímo v klientu Bethesdy to bude jen 8,7 GB, a na Steamu dokonce pouhých 7,1 GB. Fallout 76 je zároveň ve velké slevě na Steamu jen do dnešního večera.

Nejnovější články