Obléhání Paříže v Assassin's Creed Valhalla se blíží. Poslechněte si ústřední skladbu
zdroj: Ubisoft

Obléhání Paříže v Assassin's Creed Valhalla se blíží. Poslechněte si ústřední skladbu

28. 7. 2021 13:15 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Předevčírem jsme vás informovali o tom, že by nové DLC Siege of Paris pro Assassin's Creed Valhalla mohlo vyjít už 5. srpna. Zpráva pocházela z úniku na italském Microsoft Store a bohužel se nakonec ukázalo, že si budeme muset počkat o týden déle.

Skutečné datum vydání nyní oznámil sám Ubisoft a připadá na 12. srpna. Právě tehdy se s Eivor(em) vydáme do Francie a podstoupíme nové bitvy, pokoříme nové nepřátele a získáme nové důležité spojence pro obléhání tamní metropole.

Pokud se na událost potřebujete patřičně naladit, můžete si už nyní pustit první skladbu z chystaného soundtracku. Nese název Hásæti a její autorka Stephanie Economou říká, že ve hře zazní ve zvlášť emocionálním momentu.

Economou v příspěvku na blogu také hovoří o svém kreativním procesu, během něhož například používala středověkého předchůdce dnešních houslí a celou řadu jiných nástrojů a postupů, které podle ní vedly k dosažení dobového zvuku. Celý soundtrack bude k dispozici v době vydání DLC.

Do Valhally také míří bezplatný update s novým eventem, v rámci něhož budete moct získat svůj první jednoruční meč. Událost potrvá od zítřejšího dne do 19. srpna. Festival s názvem Sigrblot nabídne několik aktivit, jako jsou souboje s různými zbraněmi, orlog nebo flyting. Za vítězství následně získáte tokeny směnitelné za odměny, jako jsou tetování nebo třeba různé kosmetické úpravy pro vaši osadu. 

Jako příprava na vaši cestu do Francie poslouží quest, v rámci nějž musíte pro festival získat obětiny. Úkol nese název Three Big Pigs, takže si asi umíte představit, co budeme lovit. Posledním bonusem je pak 50 opálů do Redova exkluzivního obchodu. Získáte je prostým zalogováním do hry v průběhu eventu.

Nejnovější články