Nový Street Fighter V můžete hrát napříč platformami
zdroj: tisková zpráva

Nový Street Fighter V můžete hrát napříč platformami

16. 2. 2016 16:21 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Street Fighter V dnes dorazil mezi hráče na PC a na PS4 a při té příležitosti také Capcom vydal novou sadu obrázků i launch trailer. Hru lze pořídit jak v kamenných obchodech, tak i digitálně a její opětovně vyzdvihovanou specialitou je fakt, že propojuje multiplayer na PC a PS4, takže se klidně můžete utkat s hráčem na jiné platformě.

Aktuální prohlášení vydavatele navíc potvrzuje dřívější slova o bezplatných přídavcích – veškerý dodatečný obsah do hry totiž půjde odemknout prostým hraním. Rychlejší samozřejmě bude vytáhnout prkenici a dodatečná DLC si koupit, nikdo k tomu však hráče nebude nutit.

První z přídavků přitom vyjde již v březnu, kdy hráči obdrží novou postavu Alexe. Ten by měl být automaticky dostupný těm, kteří do té doby stihnou odehrát většinu singleplayerové části hry.

Ta pravá zábava Street Fightera V však tkví v multiplayeru, což je zároveň také oblast, která se po startu potýká s největšími problémy. Řada hráčů měla potíže s konektivitou hry a místo napínavých zápasů vidí chybové hlášky. Problémy zašly až tak daleko, že se producent hry na svém Twitteru veřejně omluvil. Pro bližší informace mohou hráči sledovat hashtag @SFVServer.

zdroj: Archiv

To ale není jediným problémem hry (byť situace se servery už by měla být vyřešená) a na Steamu se tak hra potýká s mnoha negativními recenzemi. Hráči zmiňují například nemožnost měnit ovládání hry a především problémy s některými gamepady a fight sticky, což samozřejmě tvrdé jádro bojovkářů naštve.

Nejnovější články