Netflix na mobilech s Androidem spouští herní obsah. Stačí vám běžné předplatné
zdroj: Foto: Netflix

Netflix na mobilech s Androidem spouští herní obsah. Stačí vám běžné předplatné

3. 11. 2021 13:35 | Novinky | autor: Pavel Makal |

O plánech Netflixu vstoupit na pole herního obsahu víme už nějaký čas a po několika měsících testování v uzavřených teritoriích je služba konečně tady. Zatím ale jen na mobilních zařízeních s operačním systémem Android.

V tuto chvíli se služba vztahuje na pětici titulů - Stranger Things: 1984, Stranger Things 3: The Game, Shooting Hoops, Teeter (Up) a Card Blast. Naši polští sousedé si v rámci uzavřeného testu tyto hry v aplikaci Netflix vyzkoušeli už v průběhu srpna a září, nyní se k nim můžete připojit i vy.

Dobrou zprávou je, že k hraní vám stačí pouze zaplacené předplatné Netflixu. Nemusíte se bát žádných reklam, mikrotransakcí nebo jakýchkoli jiných dodatečných nákladů. Hry by se měly objevit v nové záložce mobilní aplikace Netlix, napřed je ale musíte stáhnout z Google Play.

Netflix v oficiální zprávě uvádí, že některé hry potřebují internetové připojení, jiné můžete hrát i bez něj. Hrát mohou všichni na libovolném profilu v rámci účtu, tedy vyjma toho dětského. Společnost také slibuje, že aktuální podoba je teprve začátkem a v budoucnosti budou přibývat nové tituly i funkce. V dohledné době by měly hry dorazit i na zařízení s operačním systémem iOS.

Nejnovější články