zdroj: Saber Interactive

Nakopejte tyranidům chitinové zadky v rubačce Warhammer 40K: Space Marine 2

26. 5. 2023 15:45 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Lidstvo je v ohrožení a Císař vás potřebuje! Nasaďte pancíř vesmírných mariňáků, popadněte boltgun a vyrazte ve jménu Impéria brutalizovat nekonečné hordy Tyranidů. Chystá se pokračování third person rubačky Warhammer 40,000: Space Marine 2. Na ukázku gameplaye se můžete podívat výše.

Tým ze Saber Interactive pro novou kapitolu temné a vzdálené budoucnosti využívá engine World War Z, který umožní vykreslit obrovské hordy nepřátel najednou. Ty jen čekají, než na jejich kacířské kůži vykonáte spravedlnost.

Opět budeme hrát za kapitána Tita, který se vrací jako Primaris. Tedy ještě o řád ničivější stroj na zabíjení, který se vydá do odlehlých koutů galaxie řetězovým mečem kosit nepřátele v pokračování příběhu 12 let starého prvního Space Marine.

Saber Interactive se parádně daří zpracovávat masu těl a megalomanskou architekturu světa Warhammeru. Mezi krátkými pauzami v drcení nepřátel tak nebude nouze o impozantní výhledy a epické scenérie. Prostředí bude mnohem variabilnější, než tomu bylo u předchůdce. Podíváme se do válkou zdecimovaných měst, pulzující džungle a bombastických vojenských instalací.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 přistane s ničivou silou na PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5, i když přesnější datum vydání zatím stále nemáme.

Nejnovější články