Najděte klid v krásných lesích Among Trees
zdroj: Archiv

Najděte klid v krásných lesích Among Trees

16. 7. 2019 11:15 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

V dnešní uspěchané době si zvlášť ve městech občas jen těžko najdeme chvíli na to, abychom jen tak v klidu rozjímali někde v lesích. Tuhle zkušenost se rozhodl do jisté míry suplovat explorativní survival Among Trees, kde musíte na jednu stranu přežít, což mezi divokou zvěří nemusí být snadné, na druhou stranu si užijete ticho a spoustu krásných scenerií.

Among Trees vás postaví před „snadný“ úkol – přežít. Vybudujte si přístřeší, sežeňte jídlo, nenechte se roztrhat medvědem. Svou chatičku můžete postupně rozšiřovat o místo na vaření, skleník pro pěstování rostlin nebo ponk k tvorbě nástrojů.

Hustý les střídají mýtiny s potůčky i temnými jeskyněmi, kde se možná skrývají divoká zvířata, možná nějaké jiné tajemství, na které si musíte přijít sami. Jak se budete protloukat poustevnickým životem, naučíte se rybařit nebo třeba kácet stromy, nutné právě k vylepšování vašeho přístřešku.

zdroj: Archiv

Nebezpečím nejsou jen predátoři, ale taky počasí, a pokud se během sněhové bouře nestihnete ukrýt a rozdělat oheň, moc dlouho nevydržíte.

V žánru survivalů nic z toho není příliš revoluční, ale uznejte sami, že vizuálně Among Trees vypadá nádherně. V současné době se můžete za příspěvek minimálně 20 dolarů dostat do uzavřené pre-alfy skrz Itch.io, anebo si počkat na early access, který tvůrci z FJRD Interactive chystají i na Steam. Ve vývoji je něco málo přes dva roky, plná verze by měla dorazit příští rok.

Nejnovější články