zdroj: Zima Software

Na Poldu 7 se za dva dny vybralo přes 600 tisíc korun

26. 6. 2020 16:47 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Série point-and-click adventur Polda patří mezi zlaté české klasiky. Od prozatím posledního, šestého dílu nás dělí nějakých šest let, už nyní je ale jisté, že se dočká pokračování v podobě sedmičky. Zima Software před dvěma dny spustil kampaň na českém crowdfundingovém serveru HitHit, kam fanoušci na Poldu 7 během pouhých dvou dnů poslali v době psaní článku 644 000 korun.

Celé výběrčí kolečko je přitom teprve na začátku, do konce kampaně zbývá 43 dnů. Prozatím přispělo 438 lidí, tvůrci ale už nyní vybrali 161 % požadované částky 400 tisíc korun. Nostalgie zkrátka funguje. I sedmý Polda se bude držet své původní kreslené stylizace a vrátí se i Pankrácův dabér Luděk Sobota.

Nekorektní detektiv se tentokrát vydá potkávat slavné tváře na Celebritycon, kde musí vyřešit případ tajemného mimozemského přístroje. Parodie si na paškál vezme tváře českého showbyznysu, a i o jejich dabing by se měla postarat známá jména.

Vývoj Poldy 7 by Zima Software měl podle jejich vlastních slov zabrat zhruba rok a půl, dočkat bychom se ho tedy měli někdy kolem příštích Vánoc.

Přispět můžete na již zmíněném HitHitu, kromě kopií hry nemohou mezi odměnami chybět nejrůznější bonusy jako podložky pod myš, originály konceptů pro Poldu 6 anebo pozvánka na párty s pizzou a autory hry, případně dabéry v Ústí nad Labem.

Nejnovější články