Kostlivý rytíř Daniel nechce v dnes vydaném remaku MediEvil znovu přijít o hlavu
zdroj: Archiv

Kostlivý rytíř Daniel nechce v dnes vydaném remaku MediEvil znovu přijít o hlavu

25. 10. 2019 11:33 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Remaky klasik z prvního PlayStationu jsou poměrně vděčnou příležitostí, jak si zavzpomínat na dětská až mladá léta a navíc oproti obyčejným remasterům nabízejí i aktualizaci různých mechanik ku dnešním poměrům. Je to i případ remaku MediEvil, skákačky a rubačky z roku 1998. V hlavní roli se v něm představuje udatný Sir Dan, který má jedinou slabinu. Je to kostlivec!

Ať už se budete vyhýbat chrličům plivajícím šutry, utíkat před farmáři ze Strašáckých polí, anebo odhánět obří mravence, Daniel se musí svým mečem a štítem setsakramentsky ohánět. Přestože na svých cestách budete potkávat především odporné stvůry, občas natrefíte i na přátelské hrdiny, kteří vám ukážou cestu či vám předají lepší zbraně a štíty.

zdroj: Archiv

Očarované meče, obří kladiva, kuše, házecí nože nebo sekery jsou k vašim službám. Mechaniky a mapy vám budou povědomé, pokud jste původní MediEvil hráli, kromě kompletní grafické předělávky se ovšem změnila i kamera a přibyla taky spousta tajemství a překvápek pro fanoušky. Třeba nový hlas vypravěčky Lani Minelly, která se hernímu dabingu věnuje už od prvního Diabla.

Remake MediEvil od studia Other Ocean Interactive vychází dnes, pouze na PlayStation 4.

Nejnovější články