zavřít

Retro GamesPlay – hrajeme si s kostlivcem v MediEvil

PS4 Pro

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pořádně vyhublý Sir Daniel Fortesque se brzo vrátí v plné parádě díky remaku MediEvil na PS4, ale dnes je čas podívat se na původní hru naší tradiční retro optikou. Zpátky do roku 1998, do krásných časů, kdy jste mohli nepřátele umlátit svou vlastní z kloubů vytrženou paží, vás vezme elitní historický tým Honza + Pavel.

Abyste do našeho vysílání nešli naslepo, rádi vám připomeneme, oč ve hře vlastně běží. Hrajete za nemrtvého hrdinu, který kdysi dávno za cenu vlastního života zachránil království před mocným černokněžníkem – nebo se to o něm aspoň traduje. Skutečnost byla přece jen trochu jiná a milý Dan je tak trochu nýmand. To mu ale nebrání popadnout meč (případně vlastní končetinu) a na druhý pokus čaroděje přece jenom udolat.

Sledujte jeho cestu u nás na YouTube, kde se zároveň můžete zapojit do chatu.

Tagy: komedie horor Tim Burton

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.