Kooperativní střílečka Remnant: From the Ashes se příští rok dočká pokračování

14. 12. 2022 11:40 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Vydavatelství Gearbox Publishing ve spolupráci se studiem Gunfire Games oznámilo pokračování kooperativní střílečky Remnant: From the Ashes z roku 2019. Namísto podtitulu nese prostý název Remnant 2 a vyjde příští rok na PC, PS5 a Xbox Series X/S.

Druhý díl se na pátečních The Game Awards 2022 představil půlminutovým trailerem, který se vzápětí objevil v rozšířené dvouminutové verzi. I podruhé vás střílečka až pro tři hráče vyšle do nebezpečných končin, abyste tam plnili větvené úkolové linie, odvrátili vymření lidstva a bojovali proti odporným monstrům včetně nestvůrné tlamy na nožičkách nebo obrovitánské modré elfky se svatozáří. Z jejich ostatků pak budete vybírat cenné kousky výbavy, které vám pomohou v dalších průchodech.

Svět Remnant 2 je procedurálně generovaný, což zaručuje, že každý z vašich průchodů bude trochu jiný. Při každém spuštění vám hra nabídne lokace s odlišnou skladbou nepřátel, NPC, bossů, ale i zbraní, což vás má nabádat k důkladnějšímu průzkumu i k opětovným návštěvám. Tvůrci pro dvojku také přepracovali systém archetypů, aby nabídl víc možností přizpůsobení i lepší synergie při hraní v kooperaci.

Remnant 2 zatím nemá konkrétní datum vydání, produktová stránka na Steamu ale slibuje, že vyjde „brzy“.

Nejnovější články