Kdy začne a co přinese beta Gears of War 3
zdroj: Archiv

Kdy začne a co přinese beta Gears of War 3

5. 3. 2011 10:10 | Novinky | autor: levis |

Microsoft oznámil, že multiplayerová beta sci-fi střílečky Gears of War 3 začne oficiálně 25. dubna pro všechny členy Xbox Live. Beta obsáhne tři nové herní módy plus čtyři mapy a bude běžet na dedikovaných serverech. Hráči si budou moci odemknout zvláštní betatestovací medaili nebo postavičku Thrashball Cole za odehrání padesáti zápasů, přičemž pokud s tímto charakterem dohrají dalších deset zápasů, postava jim zůstane i v plné verzi.

Po dokončení devadesáti zápasů se zpřístupní také pozlacená zbraň Retro Lancer, s níž si po dosažení sto fragů zahrajete také v plné verzi. Kromě toho si budete moci odemknout tzv. ohnivé variace na zbraně Hammerburst, Lancer, Sawed-Off Shotgun a Gnasher Shotgun. V posledním týdnu do bety (= druhém květnovém) přibudou ještě módy Capture the Leader a King of the Hill, načež 15. května multiplayerový betatest oficiálně skončí.

Abyste se mohli bety zúčastnit, musíte si předobjednat některou z dostupných edic hry, tzn. tu standardní, limitovanou nebo epickou, a to buď v síti prodejen GAME nebo Gamestation. Odměnou vám za to bude právě třítýdenní přístup do betaverze. Ještě exkluzivnější to budou mít majitelé epické verze Bulletstormu, kteří si budou moci zahrát betu Gears of War 3 o týden dříve, tzn. od 18. dubna. Řekněte, kolik ze čtenářů Games.cz v betatestu potkáme?

Nejnovější články