Jsou tu první pořádné záběry z GRID Legends spolu s datem vydání

6. 12. 2021 10:22 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Codemasters nadělují svým fanouškům předčasný dárek v podobě vydatných záběrů z hraní závodů GRID Legends, které doprovází spousta informací o samotné hře, jejích módech, autech, edicích, předobjednávkových bonusech, obsahu po vydání a datu vydání.

Na komentované záběry se podívejte ve videu výše. Nejprve si prohlédnete nový okruh Strada Alpina v závodě exotických Aston Martinů Valkyrie. Poté přijde ke slovu londýnský okruh s čistě elektrickými vozidly, kde můžete projíždět speciálními branami, a nabíjet si tak boost, který vám pomůže s předjížděním.

Dále vás tvůrci vezmou do Moskvy s vyřazovacím typem závodu, aby celé video zakončili opět v Londýně v závodu, v němž o prvenství soupeří upravené Brouky se závodním kamionem. V mnoha okamžicích působí GRID Legends poměrně šíleně, ať už jde o absurdní rychlost Valkýr, nebezpečnou průtrž mračen s elektrikou, či dorážení kolosu na malá, desítky let stará autíčka.

Do závodů se vejde celkem 22 jezdců a nemusíte se bát, že byste v multiplayeru neměli s kým hrát, neboť GRID Legends bude od začátku podporovat hraní napříč platformami. Nebude chybět editor závodů s bohatými možnostmi, které vám umožní vytvořit a sdílet vaše představy o perfektní soutěži.

GRID Legends zdroj: Codemasters

Pro sólisty bude připravená příběhová kampaň Driven to Glory, která má stát na pamětihodných momentech. S tím také souvisí dodatečný obsah po vydání, který slibuje čtyři obří DLC rozšiřující příběhovou kampaň, počet dostupných aut, závodů, typů událostí, doplňků a tak podobně.

Dodatečný obsah bude dostupný samostatně, ale je také součástí deluxe edice, která dále obsahuje Volkswagen Golf GTI, Audi R8 1:1 a Mechanic Pass, díky kterému si budete rychleji odemykat vylepšení vozidel. Vylepšení se odemyká po ujetí určité vzdálenosti s konkrétním autem, přičemž s Mechanic Passem se vám započítávají násobky. No, proti gustu…

A nemůžeme samozřejmě zapomenout na samotná auta. Těch má být do začátku víc než sto, přičemž desítky již potvrzených naleznete v tomto seznamu. Auta budou rozdělená do devíti kategorií, tedy například na formulky, kamiony, elektriky či GTčka.

GRID Legends vyjde 25. února na PC, PlayStationu 4 a 5 a Xboxu One a Series X|S. Předobjednávky již běží a zajistí vám navíc balíček čtyř aut: Aston Martin Vantage GT4, Porsche 962C, Ginetta G55 GT4 a Koenigsegg Jesko.

Nejnovější články