Horor z prostředí psychiatrické léčebny The Town of Light vyjde na PC a Xbox One
zdroj: tisková zpráva

Horor z prostředí psychiatrické léčebny The Town of Light vyjde na PC a Xbox One

16. 2. 2016 17:29 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Opuštěné sanatorium je vděčným tématem hororů jak herních, tak i filmových a knižních. Autoři The Town of Light však šli ještě o krok dále a svůj hororový titul zasadili do reálné lokace viděné z pohledu fiktivní šestnáctileté pacientky Renée. Tvůrci teď oznámili, že během tohoto roku a díky iniciativě id@XBOX dorazí hra i na Xbox One, k čemuž přidávají i nový trailer.

Hra těží z neutěšené atmosféry sanatoria u italské Volterry třicátých letech minulého století. Renée se po zatčení a sérii vyšetření ocitá v přelidněném sanatoriu, kde ji okamžitě zřízenci připoutají k lůžku a kde také začíná její pouť peklem. Co předcházelo samotnému zatčení, to už si můžete prohlédnout ve fiktivním deníku.

Co následovalo poté, je nyní ještě zahaleno tajemstvím, o nic příjemného ale určitě nešlo a Renée je časem stráveným v sanatoriu těžce poznamenaná. Jedinou nadějí na spokojený život se zdá být návrat do nyní opuštěné léčebny a postavení se minulosti čelem. Datum vydání hry na Xbox One zatím není jasné, PC verze však vyjde již 26. února a zakoupit ji půjde například na Steamu.

zdroj: Archiv

Nejnovější články