Henry Cavill se podílí na projektu souvisejícím se sérií Mass Effect
zdroj: Ben Watts

Henry Cavill se podílí na projektu souvisejícím se sérií Mass Effect

25. 2. 2021 12:28 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Hollywoodský herec Henry Cavill je známý svou rolí Geralta v seriálu Zaklínač od Netflixu, předtím se proslavil jako Superman a také se nijak netají svou láskou ke hrám. Na svém Instagramu teď sdílel fotografii z maskérny s rozmazaným scénářem spolu s popiskem: „Tajný projekt? Nebo jen pár papírů popsaných náhodnými slovy… Počkejte a uvidíte. Hezký prostředek pracovního týdne všem.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Henry Cavill (@henrycavill)

Na ona náhodná slova na papíře zkusil server GamePressure použít zaostřovací technologii Focus Magic, přičemž v textu odhalil termíny jako Cerberus, Reaper, Geth nebo Tali’Zorah. Nález později potvrdilo také IGN a všem fanouškům Mass Effectu musela rázem zablikat varovná kontrolka. Natáčí Henry Cavill něco, co s milovanou sci-fi sérií souvisí?

Henry Cavill - Mass Effect zdroj: Gamepressure.com

Text na papíře je úryvkem z Wikipedie, respektive ze shrnutí děje Mass Effectu 3, a to konkrétně části zápletky řešící spor mezi quariany a jejich robotickými výtvory jménem Geth. Jak se říká, náhody neexistují, navíc náhody, při nichž se herci fotí s náhodnými úryvky z herních Wikipedií. Ale jak píše sám Cavill, na něco konkrétnějšího si budeme muset patrně ještě počkat.

O filmu ze světa Mass Effectu se spekuluje prakticky od vydání prvního dílu trilogie. V roce 2010 práva na zfilmování odkoupila produkční společnost Legendary Pictures, přičemž za adaptací měli stát producenti Temného rytíře či Spider-Mana. Na nějaké drby došlo ještě o čtyři roky později, ale oficiálního oznámení se Mass Effect: The Movie nikdy nedočkal a po debaklu Andromedy si populární sci-fi série dala na chvíli pauzu.

Z té se ale teď vrací odpočatá, a to v podobě remasteru trilogie Mass Effect: Legendary Edition, jakož i s oznámením plnohodnotného dalšího dílu. Nedá se tedy vyloučit, že se Cavill nějakým způsobem podílí právě na hře, nikoliv na filmu, ale zároveň… No řekněte sami, dokázali byste si ho představit třeba v roli Sheparda?

Nejnovější články