Forza Motorsport 6 vyjde před koncem letošního roku
zdroj: Tisková zpráva

Forza Motorsport 6 vyjde před koncem letošního roku

23. 2. 2015 19:45 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Oznámení nové Forzy bylo pro mnohé hráče překvapením - málokdo asi čekal, že se během premiéry nové modelové verze Fordu GT blýskne i Microsoft a oznámí Forza Motorsport 6 v čele s novým sportovním Fordem. Při oznámení hry též Aleš spekuloval o možném datu vydání, když vycházel z dvouletého vývojového cyklu série. A já můžu potvrdit, že se nemýlil. Forza Motorsport 6 v rámci oslav dekády existence značky stihne letošní rok.

Forza Motorsport 6 si novináři (a hráči) vyzkouší během letošní E3, kdy se zároveň objeví první záběry ze hry. Plná verze nejnovějšího závodního počinu týmu Turn 10 Studios by pak měla vyjít ke konci roku, což znamená druhá polovina listopadu, přinejhorším začátek prosince. Potvrzuje to Aaron Greenberg z Microsoftu a dělá tím radost všem majitelům Xbox One - nikam jinam totiž šestá Forza nezamíří a majitelé konzole od Microsoftu se tak snad mohou těšit na hraní bez kompromisů.

zdroj: Archiv

Je též třeba připomenout, že letošní line-up Xbox One her pro konec roku vypadá velmi slibně - hráči se mohou vedle nové Forzy těšit také na časově exkluzivní Rise of the Tomb Raider, Quantum Break, Fable Legends a Halo 5: Guardians. Uvidíme, s čím přijde Microsoft a zároveň i Sony během letošní E3...

Nejnovější články