zdroj: Square Enix

Final Fantasy VII Rebirth vyjde příští rok na dvou discích

8. 6. 2023 22:56 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Final Fantasy VII Rebirth je přímým pokračováním remaku legendárního dílu epické JRPG. Na Summer Game Festu byl odhalen příběhový trailer, na který se můžete podívat výše. Cloud a jeho přátelé opouštějí dystopické město Midgar a vyrážejí do světa za zdí po stopách Sephirotha, aby mu překazili apokalyptické plány.

Změna prostředí se nádherně promítá do celého tónu hry. Moderní hyperstavby a skličující slumy střídají otevřená prostranství plná nádherné zeleně a bujné přírody. Square Enix vyvíjí hru exkluzivně na PlayStation 5 a má v plánu využít veškerou výpočetní sílu konzole, aby posunuli úroveň detailů otevřeného světa ještě výše, než tomu bylo v předchozím díle.

Bedliví pozorovatelé mezi postavami jistě zachytili Elenu, která se přidá k jednotce Turků. Řady Cloudovy družiny zase rozšíří nindža Yuffie, kterou představilo už příběhové rozšíření Final Fantasy VII Remake: Intermission. Remake také ukázal, že spíše než o předělávku jedna ku jedné jde o jakýsi reboot, a proto je velmi těžké předpovídat, kam nás Rebirth zavede, s jakými dalšími postavami se setkáme (a jestli třeba některé z nich nečekaně nezahynou).

Final Fantasy VII Rebirth vyjde ze začátku příštího roku na PS5 a zdá se, že to bude pokračování masivní. Fyzická edice se totiž bude prodávat rovnou na dvou discích.

Nejnovější články