Fanoušci zasadili Fallout 4 do Miami zamořeného aligátořími mutanty

22. 9. 2020 13:48 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Namažte se opalovacím krémem s faktorem proti neutronovému záření. Tvůrci modu Fallout Miami vás totiž vezmou na východní pobřeží Spojených států zdevastovaných četnými atomovými výbuchy, a to ve svém rozmáchlém projektu o velikosti DLC, jak ho sami nazývají.

Nový hravý trailer vás přivítá v dříve populární dovolenkové destinaci, kde se mezi slunečníky líně převalují rozsápané velryby, mutanti zodpovědně chrání svůj zrak slunečními brýlemi ve stínu palem a jediný přeživší pokusů ve Vaultu 111 si nechce ničím nechat zkazit svou romantickou podvečerní procházku při západu slunce.

zdroj: Fallout Miami

Bohužel/naštěstí jsou místní končiny bohaté na přeživší jiných experimentů v podzemí i na povrchu. Při výpravách do mokřadů se musíte připravit na přítomnost aligátorů chodících po zadních, ale autoři modu vám přihrají třeba čtyřhlavňovou brokovnici, abyste je mohli poslat tam, kam patří. Zbraň si samostatně pro Fallout 4 můžete stáhnout už teď z Nexus Mods.

Fallout Miami zdroj: Fallout Miami   Fallout Miami zdroj: Fallout Miami

Nečekají vás ale jen toulky krásnou přírodou a zdevastovaným letoviskem, v těchto kulisách se totiž v pozadí odehrává válka dvou frakcí. Nukleární patrioti a otrokáři ze Slunečné zátoky chtějí prosadit své zájmy – první z nich jsou nomádi uctívající auta a svobodu, druzí se snaží vybudovat Ameriku k obrazu svému za pomoci Enklávy. Volba strany či rozhodnutí se do konfliktu vůbec nevměšovat bude samozřejmě na vás.

Tvůrci prozatím nemají pro mod Fallout Miami konkrétní datum vydání, každopádně jsou rozhodnutí přihodit mimo nového prostředí a úkolové linie taky hromadu perků, atributů a rozšířit systém reputace. Projekt můžete sledovat na jeho oficiálních stránkách.

Nejnovější články