Džin Sakai bude v novém příběhu Ghost of Tsushima čelit minulosti a mystickému protivníkovi
zdroj: Foto: Sony

Džin Sakai bude v novém příběhu Ghost of Tsushima čelit minulosti a mystickému protivníkovi

22. 7. 2021 11:09 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Jak už možná víte, chystaný Director’s Cut přinese skvělou akční adventuru Ghost of Tsushima na PlayStation 5, ale zároveň taky hru obohatí o nový příběh na dalším ostrově Iki. A teď, měsíc před jeho vydáním, se konečně dozvídáme podrobnosti o Jinově novém dobrodružství.

Jak se ukázalo, Džin Sakai, hlavní hrdina hry, už na ostrově Iki v minulosti byl a nevzpomíná na to zrovna s láskou. S ostrovem se totiž pojí velmi temná minulost, jejíž rány se opět otevřou. Ostrov obsadil nový a velmi nebezpečný nepřítel, kterého se Džin musí zbavit dřív, než ohrozí Cušimu a celé Japonsko.

Oním nepřítelem je mysteriózní mongolský kmen, který se na ostrově Iki usadil a začal tam rozšiřovat svůj vliv. Vede ho šamanka a khatunka (ženský ekvivalent chána) Ankhsar přezdívaná Orel. Díky svému šamanství představuje nevídanou hrozbu pro zkušeného samuraje.

Džin na mnohem divočejší kout Japonska nebude sám. Bude sebou mít některé ze svých starých známých, potká nové postavy, dozví se něco o temné minulosti svého vlastního rodu a bude si muset zvyknout na to, že je po velmi dlouhé době prvním samurajem, který vkročil na tuto půdu.

Rozšíření Iki Island je součástí Director’s Cut verze hry Ghost of Tsushima, která vyjde již 20. srpna. Na PlayStationu 5 počítejte s cenovkou 80 eur, zatímco na PlayStationu 4 dáte „jen“ 70 eur. Pokud hru již vlastníte, pak si budete muset koupit upgrade na Director’s Cut za 20 eur.

Nejnovější články