Druhoválečná střílečka Enlisted láká do Severní Afriky
zdroj: Foto: Gaijin Entertainment

Druhoválečná střílečka Enlisted láká do Severní Afriky

14. 9. 2021 14:30 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Multiplayerová střílečka Enlisted od studia Gaijin Entertainment je pořád ve fázi beta testování, to ale nebrání tomu, aby do ní přibýval nový obsah. Hráči, kteří se vydali na bojiště druhé světové války, se nově mohou těšit na rozšíření s bitvou o Tunisko.

V Severní Africe se spolu utká italská a britská armáda, do hry ale především přibydou nové prvky hratelnosti, jako je dělostřelecká podpora, ovladatelné motorky a lodě a taky možnost vykopat si lopatou vlastní zákop v písku.

Zákopy můžete vytvářet na libovolném místě, tedy mimo skály a budovy, a to až do hloubky 1,5 metru. Umožňuje to nově implementovaná technologie jménem Dagor. Bitvy v rozšíření se budou konat v městské zástavbě i v pustině blízko malebných roklí.

Nové vybavení zahrnuje pušky Armaguerra Mod. 39 a Lee-Enfield No.4 MKI, protitankovou pušku Boys, tank 75/32 M41 SPGS, stíhačku Hurricane Mk IV a další. Přístup k beta testování kampaně mají majitelé balíčku, který sestává ze dvou motocyklových skupin premium – po jedné pro každou stranu. Každá skupina má dva vojáky třídy Riders, jednoho vojáka třídy Engineer a unikátní motocykl vybavený kulometem.

Enlisted je momentálně k dispozici na PC a nové generaci konzolí.

Nejnovější články