Druhá epizoda Minecraft: Story Mode je nečekaně venku
zdroj: tisková zpráva

Druhá epizoda Minecraft: Story Mode je nečekaně venku

27. 10. 2015 16:03 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

To je tedy rychlost! Obvykle si Telltale bere i klidně několik měsíců mezi jednotlivými epizodami svých her a u Minecraft: Story Mode první a druhou epizodu dělí pouhých 14 dnů. Překvapivě bylo totiž oznámeno vydání druhé epizody tohoto nového Telltale titulu. Nutno říct, že Telltale budou mít co dělat, protože první epizoda nebyla zrovna oslňující, což si ostatně můžete přečíst v Milošově recenzi.

Tu zakončil přáním, že další epizoda „snad bude jízda“ a nyní se dozví, překvapivě brzy, odpověď. Z traileru, který druhou epizodu s názvem Assembly Required uvádí, si neodvažuji odhadovat, jaká jízda to bude, snad jen, že velmi kodrcavá, protože kostičky lezou ze všeho. Což se ale u Minecraftu dá očekávat. Jen se přiznám, že vizuálně už mi přijde tento styl, minimálně v traileru, očirvoucí, protože roubuje úmyslně retro grafiku do moderní dramaturgie scény a animací a nejsem si jist, zda tento mix funguje.

Každopádně tento týden vychází Minecraft: Story Mode i na pevném disku, kde najdete první epizodu a předplacený season pass. Mimochodem, s vydáním druhé epizody se Telltale zaklínají, že v Assembly Required budou různí hráči možná sledovat zcela jiné příběhy, protože epizoda bude reflektovat vaše volby z prvního dílu. Samotný děj přitom pokračuje v hledání Order of the Stone. V tuto chvíli už by měla být nová epizoda k dispozici na PC, X360 a Xbox One a zítra na PS3 a PS4. Hra také vychází na iOS, Androidu a chystá se na PS Vita a WiiU.

zdroj: Archiv

Nejnovější články