Dorazily první záběry z MotoGP 21. Jak vypadá penalizační zatáčka?

11. 3. 2021 14:32 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Letošní ročník závodů MotoGP 21 chystá pár zajímavých evolučních novinek v čele s vlivem teploty brzd na zpomalování motorky, nutností doběhnout si pro motorku poté, co z ní spadnete, a ještě penalizací v podobě povinnosti absolvovat delší zatáčku.

Studio Milestone tři týdny po oznámení hry prezentuje první záběry z hraní, na kterých se hra příliš neliší od svého loňského předchůdce. Co by se také mělo na první pohled měnit, že? Grafika zdá se být solidní, motorka se pod plynem a při brždění zmítá, jízda v balíku protivníku stále působí nebezpečně.

Během videa bohužel k pádu nedojde, takže si na představení funkce sprintování ke stroji ještě musíme počkat. Ale vedle ukazatelů opotřebování pneumatik můžete vidět ukazatele zahřátí brzd a ke konci videa i slibovaný průjezd delší zatáčkou jakožto penalizaci za předčasný start.

MotoGP 21 vyjde 22. dubna na počítačích, PlayStationu 4, Xboxu One, Switchi a také na nové generaci konzolí, PlayStationu 5 a Xboxu Series X/S, kde nabídne rychlé načítání, ostré zobrazení 4K, 60 snímků za vteřinu a na PS5 i podporou haptické odezvy a adaptivních triggerů ovladače DualSense.

Nejnovější články