Do oblečku Batgirl se v Batman: Arkham Knight můžete nasoukat v polovině června
zdroj: tisková zpráva

Do oblečku Batgirl se v Batman: Arkham Knight můžete nasoukat v polovině června

3. 7. 2015 18:00 | Novinky | autor: Adam Homola |

Majitelé povedené (až na PC verzi, samozřejmě) hry Batman: Arkham Knight čeká zábava s Batgirl v hlavní roli v DLC s názvem Batgirl: A Matter of Family. Hráči se v něm mohou těšit na zcela novou lokaci s několika misemi, vedlejšími úkoly a spoustou různých, zatím nespecifikovaných, tajemství.

Vývojáři krom jiného nabídnou v DLC novou hackovací minihru a chybět nebude ani systém Dual Play, kdy můžete společně s Robinem "uspávat" padouchy hezky společně. Na Batgirl: A Matter of Family nepracují vývojáři Batman: Arkham Knight, ale studio WB Games Montreal. Tedy tým, který má na svědomí Batman: Arkham Origins z roku 2013. Tisková zpráva nás ale ujišťuje, že na všech ostatních DLC už pracují přímo v Rocksteady.

Batgirl: A Matter of Family vyjde 14. července pro všechny majitele season passu. Pokud ho nemáte, budete si moct DLC zakoupit zvlášť 21. července za cenu 5,79 liber na PlayStation Network a Xbox Live.

Kdy bude DLC dostupné pro PC, o tom tisková zpráva nepřekvapivě taktně mlčí. Lze si z toho odvodit, že hrubé technické nedostatky, se kterými si vydavatel/vývojáři dovolili PC verzi vydat, Rocksteady asi v rámci nejbližších dnů jen tak neopraví.

Nejnovější články