Dishonored 2 a Death of the Outsider obohatil nový obsah zdarma
zdroj: tisková zpráva

Dishonored 2 a Death of the Outsider obohatil nový obsah zdarma

17. 12. 2018 15:45 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Hnus, hrůza, hniloba, mrtvé velryby a příliš živé krysy. Série Dishonored není zrovna příjemná na pohled, ale všechno to vynahrazuje fantastickou hratelností, v níž se setkává akce, parkour a stealthové vraždění ze zálohy. A navíc ještě bobtná. Všichni příznivci Dishonored 2 a Dishonored: Death of the Outsider se teď můžou těšit na dávku obsahu zdarma.

Nejdřív pár slov k samotným hrám. Plnohodnotný druhý díl, v němž se podíváte do slunné, ale nebezpečné Karnaky, ohodnotil Lukáš ve své recenzi naprosto zaslouženou devítkou. Je to vážně skvělá hra plná nezapomenutelných momentů – vývojáři si hrají s různými časovými rovinami, s domem, který se sám přeskládává, s obrovskými otevřenými městskými prostory.

Death of the Outsider jsem sice nehrál, ale věřím Šárce, že to není zas taková pecka jako jednička nebo dvojka. Není se čemu divit – jde o levnější, menší přídavek, něco jako samostatné rozšíření k druhému dílu. Snažíte se v něm zavraždit místního boha, který je podle mě docela charismatický, podle mnohých jiných totálně otravný a hodný kuchnutí do zad.

zdroj: Archiv

A teď už k novému obsahu. Do obou her dorazí mód Mission+, který vám umožní znovu odehrát libovolnou už překonanou misi, tentokrát se všemi schopnostmi a zbraněmi, abyste si mohli pořádně zaexperimentovat a dokončit úkoly novými kreativními způsoby.

Druhým speciálním módem je Black and White, jehož název vysvětluje vše potřebné. Svět se ponoří do náladové černobílé palety, kterou narušuje jedině rudá krev. Tak trochu jako ve starém dobrém Saboteurovi. Kdykoliv během hraní můžete přepínat z barevného do černobílého módu a nazpátek, takže v tomhle ohledu máte absolutní volnost.

zdroj: Vlastní

Všichni hráči Dishonored 2 navíc dostanou Imperial Assassin’s Pack, což je balíček speciálních předmětů, který byl původně dostupný pouze za předobjednávku. Nacházejí se v něm dva bone charmy, jedna kytara, jedna knížka a 500 zlaťáků. Žádný zázrak to není, ale darovanému koni…

Všechny bonusy si odemknete prostě tak, že se z hlavního menu hry přihlásíte do svého účtu Bethesda.net, případně si ho založíte. Nabídka není časově omezena a je dostupná na všech platformách.

Nejnovější články