Demovečer: vyzkoušejte akční závody Gas Guzzlers Extreme a adventuru The Night of the Rabbit
zdroj: tisková zpráva

Demovečer: vyzkoušejte akční závody Gas Guzzlers Extreme a adventuru The Night of the Rabbit

26. 11. 2013 20:45 | Novinky | autor: Petr Poláček |

Při večeru se nám tu sešly hratelné ukázky dvou osmičkových her. Žánrově jsou nesourodé, ale z fleku vám doporučím obě dvě – nejenom na základě našich recenzí, ale čistě osobně. Pokud máte náladu na poněkud klidnější herní zážitek s mírně mysteriózním přesahem, doporučím vám na Steamu stáhnout demoverzi výborné adventury The Night of the Rabbit.

Demo vás nechá vyzkoušet samotný začátek hry, kdy si temnější podtóny musíte spíše přimyslet, ale přesto má ukázka šanci vás drápkem zachytit. Pozornost si však zaslouží i hratelné demo akčních závodů Gas Guzzlers Extreme.

Demoverze hry od studia Gamepires, která si v recenzi od Ondry Šváry odnesla také krásnou osmičku, je ke stažení opět na Steamu. Dvou a půl gigový macek vás nechá řádit v singleplayeru, když nabízí dvě vozidla (Hound Bermude a Fordiac Bandit), dvě tratě (Katyusha a Gang Banger) a tři herní módy (Battle Race, Deathmatch a Capture the Flag). Ještě více než v případě dema The Night of the Rabbit by to mělo stačit ke zhodnocení zábavního potenciálu plné verze Gas Guzzlers Extreme. Však uvidíte sami.

Nejnovější články