Máte námět či připomínku? Napište nám
Death Stranding zkřížený s Half-Life vyjde na PC v červnu
zdroj: Kojima Productions
Novinky

Death Stranding zkřížený s Half-Life vyjde na PC v červnu

3. 3. 2020 11:00 | autor: Šárka Tmějová |

Kodžimův poslední počin je zatím stále exkluzivitou na PlayStation 4, už nějakou dobu ovšem víme, že tomu tak nebude nadlouho. Ve spolupráci Kojima Productions a vydavatelství 505 Games Death Stranding letos v létě vyrazí na dlouhou štreku na Steam i na Epic Games Store. Užít si budete moct třeba nového fotomódu, vyšší snímkovací frekvence či podpory ultraširokých monitorů. A headcrabů!

Hideo Kodžima se neštítí do Death Stranding přidávat své oblíbené věci, ať už vám to zrovna dává smysl, nebo ne. Po jeho oblíbených hercích, odkazech na oblíbené filmy, oblíbených energetických nápojích, motorkách a toaletním pap-, dobře, ne, už to nebudu znevažovat.

Zkrátka, věc se má tak. Kodžima má rád taky Half-Life. Sam Porter Bridges se po postapokalyptické Americe v PC verzi může prohánět s kohoutkem na hlavě. Chápete, ne? Aby mohl upustit páru.

V angličtině by tenhle vtip byl geniální, vám bude muset stačit trailer, kde má Norman Reedus na hlavě kraba a tváří se, jako by se nechumelilo. A jak rozkošně třepe nožičkama! Navíc si od své kamarádky Alyx Vance vypůjčil gravitační rukavice. Snad jí nebudou chybět.

zdroj: vlastní

Všichni víme, že svět Death Stranding je tak trochu bizarní. Tedy, pokud to ještě nevíte, odkážu vás na trailery na verzi pro PlayStation, případně na svou listopadovou recenzi, abyste si mohli udělat obrázek, jestli bude simulátor poslíčka s důrazem na příběh a hollywoodským ansámblem vhodný zrovna pro vás. Protože na druhé straně dokáže být i překvapivě seriózní.

Na Steamu a Epic Games Store, stejně jako v krabicových verzích, vyjde Death Stranding 2. června. Předobjednávky už běží v této chvíli, naleznete tam nějaké ty kosmetické drobnosti navíc, stejně jako art book a soundtrack. A trochu toho retra – na oficiálním webu si zdarma můžete stáhnout tapety a vyzváněcí tóny pro váš mobilní telefon. Nepropadla jsem se náhodou o dvacet let do minulosti?

Nejnovější články