zdroj: Stunlock Studios

Dáte šanci upírskému akčnímu RPG V Rising?

17. 5. 2022 15:20 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Během dnešního dne se na Steamu objeví nové akční RPG V Rising v rámci předběžného přístupu. Stanete se v něm upírem, který se po staletích probouzí do otevřeného světa pln žízně po krvi. Naštěstí první osady plné farmářů nejsou od vašeho honosného hradu daleko.

Musíte si ale dát pozor na svého největšího nepřítele, tedy slunce. Můžete risknout průzkum světa za denního světla a využívat bezpečí stínů, nebo jednoduše počkat na noc, kdy jste pánem oblasti. Ale nejste jediným pánem.

V Rising je totiž multiplayerová hra, kterou sice lze hrát sólo, avšak multiplayer nabízí další vrstvu, kdy se můžete spojit s ostatními hráči při získávání království pod svou kontrolu, ale stejně tak můžete se vší parádou nakráčet do hradu jiného hráče a vysvětlit mu, že mu to tady tak úplně nepatří.

Svůj hrad budete stejně jakou svou postavu vylepšovat, s čímž vám pomohou zdroje, které okolí poskytuje. A v neposlední řadě přetvoříte vybrané obyvatele ve své pomocníky, abyste na to panství nebyli sami.

V Rising zůstane v předběžném přístupu odhadem jeden rok, během nějž se rozroste o nové biomy a dungeony, zbraně a skilly, nepřátele, dekorace hradu, výrobní nákresy a další.

Nejnovější články