Dark Souls III opravdu vyjde 12. dubna, ale nové video je stejně zajímavější
zdroj: tisková zpráva

Dark Souls III opravdu vyjde 12. dubna, ale nové video je stejně zajímavější

4. 12. 2015 17:39 | Novinky | autor: Adam Homola |

Dříve uniklé informace o datu vydání Dark Souls III se rozhodla Bandai Namco těsně před akcí PlayStation Experience, na které má být hra k vidění. Druhé pokračování oblíbené hardcore hry se na americký a tedy i evropský trh dostaví 12. dubna - nějaké tři týdny po japonském startu hry. Hra vyjde ve stejný den na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Vydavatel oznámil i dvě speciální edice: Day One Edition a Collector's Edition. V obou bude samozřejmě hra, Prima Starter Guide a soundtrack. Sběratelka navíc nabídne ještě art book, látkovou mapu a sošku Red Knighta. Ale zatímco vás Day One Edition vyjde na 60 dolarů, za sběratelskou si už budete muset připlatit a vyjde vás na 130 dolarů.

zdroj: Archiv

O vydání v dubnu 2016 jsme už oficiálně věděli z dřívějška, i když je pěkné mít potvrzený konkrétní den. Zajímavější novinkou je přeci jen čtyři minuty dlouhé video. Nejde o žádný zásadně důležitý trailer, ale o souvislé hraní, které korunuje jedna potyčka s obzvláště divným a hnusným bossem. Což je přesně to, co od Dark Souls očekáváme, tudíž video může fanoušky série jen a jen potěšit.

Nejnovější články