Dark Pictures: Little Hope se představuje v 8 minutách z hraní

1. 7. 2020 10:03 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Hororoví experti Supermassive Games vypustili nový trailer s téměř osmi minutami záběrů z hraní z nové části jejich antologie Dark Pictures s podtitulem Little Hope.

Tato povídka si tentokrát půjčuje prvky z klasické hororové tropy ospalého amerického městečka, kde se v minulosti staly hrozné věci, a přestože je to už dávno, genius loci se nezměnil a obyvatele i návštěvníky straší dodnes. V odříznutém městě v tomto případě uvízne čtveřice vysokoškoláků se svým profesorem a na vás bude je z průšvihu zase vysekat - pokud možno živé.

Dění traileru začíná ve 23:49 v baru U Černé kočky. Jedna z hratelných postav, Andrew, má následovat Johna a zbytek skupinky, ale jak už to tak v děsivých příbězích bývá, samozřejmě se rozdělí. Andrew s Angelou se tak ocitnou sami v lese, kde je čeká hustá mlha, lekačky a malá holčička, protože bez strašidelných dětí by byl hororový žánr poloviční.

Supermassive Games vydání The Dark Pictures: Little Hope nedávno odložili, původně mělo dorazit ještě během léta, kvůli komplikacím spojeným s prací z domova skrze probíhající pandemii se na vaše počítače a konzole podívá až na podzim.

Nejnovější články