Další odklad letoška je tady, tentokrát hlásí zpoždění Král Artuš
zdroj: Vlastní foto autora

Další odklad letoška je tady, tentokrát hlásí zpoždění Král Artuš

14. 1. 2022 15:49 | Novinky | autor: Adam Homola |

Přivítejte další odklad letošního roku, byť tentokrát ne tak velký a ne tak výrazný. Zpoždění totiž hlásí King Arthur: Knight’s Tale. Ten měl původně vyjít 15. února, ale nakonec dorazí až 29. března.

Stejně jako v případě nedávného odkladu Stalkera 2 a v podstatě téměř jakéhokoliv jiného odkladu, i tady jsou důvody tradiční. Vývojáři sice teď dodělávají poslední kousky kampaně a endgame, ale zároveň nestíhají, a tak musí všechno ještě vyladit. Ve výsledku jde sice jen několikatýdenní posun, tudíž hra už musí být de facto hotová a zbývá jen doladit stav tak, aby se za něj nemuseli tvůrci při vydání stydět.

Mezitím prý dostaneme hromadu informací, a navíc se bude ještě konat komunitní PvP akce pro ty štědřejší podporovatele hry na Kickstarteru, pro streamery a pro vybrané členy komunity. Detaily PvP akce ale vývojáři oznámí později.

Přesun z poloviny února na konec března může hře jako King Arthur: Knight’s Tale navíc prospět i z jiného hlediska. Letošní únor bude narvaný velkými tituly a hra jako King Arthur by mezi nimi chtě nechtě zapadla. Březen sice suchý rozhodně nebude, ale tou dobou alespoň někteří z nás stihnou dohrát únorové tituly a možná i nějaký ten březnový kousek.

Nejnovější články