Máte námět či připomínku? Napište nám
Čučící Chuchel od Amanita Design vás pohltí svou bizarní unikátností už za měsíc
zdroj: Archiv
Novinky

Čučící Chuchel od Amanita Design vás pohltí svou bizarní unikátností už za měsíc

1. 2. 2018 17:00 | autor: Patrik Hajda |

Světoznámé české studio Amanita Design vám určitě nemusím představovat. Pokud jste se nesetkali se sérií Samorost, tak vám možná zkřížila cestu Botanicula, a určitě jste narazili na Machinarium. A nyní se na vás chystá Chuchel, který máme číst jako anglicky mluvící cizinci, tedy Čučel. O co v chundelatém Čučelu půjde, se dozvíme už za měsíc.

Kdo hrál předchozí díla Amanity, ten asi nebude překvapen, že hra vypadá úžasně. Tak ikonický vizuál si prostě nemůžete splést s ničím jiným. Je to divné, a přesto tak nějak líbivé. A v doprovodu humorných zvuků se nelze nepousmát. Chuchel chce být vtipný, ale divil bych se, kdyby zároveň nebyl chytrý.

Těžko říct, o co té malé černé kuličce vlastně jde. Minulé video naznačovalo touhu získat pro sebe třešničku, a to je v podstatě jediné, z čeho můžeme vycházet. Nové video odhaluje jen datum vydání, které je v případě PC a Mac nastaveno na 7. března. Naše galerie se rovněž rozrostla o pár nových obrázků.

zdroj: Archiv

Chuchel byl nedávno spolu s Attentat 1942 nominován na ceny prestižní soutěže IGF Awards (viz článek). Nikoho asi nepřekvapí, že Chuchel zde bojuje v kategorii vizuálního zpracování. O Chuchlu se kluci dále pobavili v 357. podcastu. A to by bylo, abychom se na Chuchel za měsíc nečumnuli pěkně zblízka.

Nejnovější články