CD Projekt Red má dobrou a špatnou zprávu ohledně Cyberpunku 2077 na E3
zdroj: Archiv

CD Projekt Red má dobrou a špatnou zprávu ohledně Cyberpunku 2077 na E3

24. 5. 2019 17:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Od loňské třičtvrtěhodinové ukázky ze Cyberpunku 2077 jsme se dozvěděli spíš takové drobky. Hlavní scenárista odešel k Blizzardu, naopak se přidal ředitel Zaklínače 3, spekuluje se o účasti Lady Gagy a hra by mohla vyjít na současnou i budoucí generaci konzolí zároveň. Poslední informací týkající se očekávaného openworld RPG je jeho merch prodávaný v novém obchodě studia. Nicméně na blížící se E3 bychom se mohli konečně dočkat něčeho opravdu nového.

Že Cyberpunk 2077 (který nyní zaměstnává na 400 lidí) nebude chybět na letošní E3, je už dávno známá věc. Ale až teď se dozvídáme první podrobnosti o tom, co od CD Projektu Red čekat. Veškeré informace pocházejí z tweetu Marcina Momota, hlavního komunitního manažera společnosti.

Momot odpovídá na mnohé dotazy ohledně demoverze hry a případné možnosti si ji zahrát na E3 následovně: „Budeme mít prezentace se záběry z hraní (hru budeme hrát my).“ Vyplývá z toho, že si veřejnost (a možná ani novináři) Cyberpunk 2077 na výstavě neosahá. Škoda!

Dobrou zprávou je, že tyto prezentace poběží ve veřejné části výstaviště, takže svět nebude čekat několik měsíců jako loni na jejich uveřejnění. Nicméně Momot v této souvislosti reaguje na další dotaz a potvrzuje, že veřejnost a novináři za zavřenými dveřmi uvidí odlišné záběry. To doufejme znamená, že na E3 uvidíme dvě nová, různá videa z hraní, přičemž je dost dobře možné, že na jedno z nich se bude opět čekat.

Nejnovější články