Call of Duty: Vanguard představuje své hrdiny v příběhovém traileru
zdroj: Foto: Activision Blizzard

Call of Duty: Vanguard představuje své hrdiny v příběhovém traileru

12. 10. 2021 13:05 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Do konce roku zbývá ještě několik velkých releasů a jedním z nich je samozřejmě nový díl letité série Call of Duty, tentokrát s podtitulem Vanguard. Sledgehammer Games (a přidružená studia) se v něm po čtyřech letech vracejí na bojiště 2. světové války a nový příběhový trailer předvádí pětici hlavních hrdinů.

Díky relativně širokému ansámblu protagonistů Vanguard smysluplně umožní hráčům navštívit většinu těch nejdůležitějších bojišť krvavého konfliktu. Po letech se v rámci série vrátíme do Stalingradu v roli odstřelovačky Poliny, čeká nás ale i Pacifik, Afrika a západní fronta.

Příběhový trailer nešetří epickými momenty. Zápletka se věnuje sestavení speciální jednotky, která má zabránit spuštění takzvané Operace Fénix, tedy plánu nacistů, jak zvrátit prohranou válku skrz Hitlerova nástupce.

Už nyní víme, že do příběhu vstoupíme na jeho konci a hra nás následně provede příběhy jednotlivých členů Task Force One. V roli nového rekruta této elitní skupiny se seznámíte s čtveřicí kolegů: Kromě zmíněné Poliny Petrovy to budou vojín Lucas Riggs, který byl součástí tažení v Severní Africe, poručík Wade Jackson z Pacifiku a velitel skupiny seržant Arthur Kingsley.

Vanguard chce vyprávět osobnější příběhy hrdinů, ale ruku na srdce, maximálně pětihodinová adrenalinová kampaň bude především prodchnutá neutuchající akcí a heroickými okamžiky, přičemž hlavní zaměření hry stále plně leží na bedrech multiplayeru a battle royale režimu Warzone.

Call of Duty: Vanguard vychází na PC a současnou i minulou generaci konzolí 5. listopadu.

Nejnovější články