Cal Kestis se vrací. Star Wars Jedi: Survivor vyjde začátkem roku
zdroj: Foto: EA

Cal Kestis se vrací. Star Wars Jedi: Survivor vyjde začátkem roku

5. 12. 2022 18:21 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Tento týden, přesněji řečeno v noci ze čtvrtka na pátek, proběhne vyhlašování cen The Game Awards a jako obvykle se v rámci této akce dočkáme mnoha odhalení a ukázek z chystaných her. Občas se ale nepovede zabránit předčasným únikům informací, což platí i pro očekávaný Star Wars Jedi: Survivor.

Pokračování dobrodružství Cala Kestise z tři roky starého Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde na PC a současné generaci konzolí 16. března příštího roku. Dozvěděli jsme se to ze stránky hry na Steamu, kde se kromě data vydání objevila i řada dalších informací. Ty už byly sice staženy z oběhu, internet ovšem nezapomíná.

Děj hry se bude odehrávat pět let po událostech Fallen Orderu a Cal Kestis bude zoufale bojovat o život v galaxii, která se propadá čím dál hlouběji do temnoty. Jako jeden z posledních přeživších rytířů Jedi to rozhodně nebude mít jednoduché, musel se uchýlit na samotný okraj galaxie a v rámci příběhu bude čelit starým známým i úplně novým nebezpečím a protivníkům.

Star Wars Jedi: Survivor bude stejně jako jeho předchůdce singleplayerovou příběhovou akční hrou, těšit se můžete na nové způsoby využívání Síly i nové šermířské styly. Z popisu se zdá, že herní prostředí na jednotlivých planetách budou rozsáhlejší a méně lineární, patrně se tedy dočkáme různých vedlejších aktivit a odměn za průzkum.

Hra dostane i speciální edici, jejíž součástí je několik kosmetických předmětů, nějaké bonusy také můžete získat za předobjednávku. Velmi pravděpodobně bychom v rámci The Game Awards mohli vidět první ukázku z hraní.

Nejnovější články