Bůh smrti Anubis představuje prvního z dočasných megabossů v Assassin's Creed Origins
zdroj: Archiv

Bůh smrti Anubis představuje prvního z dočasných megabossů v Assassin's Creed Origins

8. 11. 2017 13:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Série Assassin’s Creed chytla s nejnovějším dílem Origins druhý, možná už i dokonce třetí dech. Bayekovo dobrodružství v Egyptě se Šárce líbilo na osm bodů z deseti, kde si ve své recenzi pochvaluje mimo jiné vyobrazení Egypta jako takového: „Svět na pomezí delty Nilu je obří, jednoduše nád-her-ný a tak skvěle řemeslně zpracovaný, že vás dokáže přenést do vyprahlé pouště, i když za okny máme sychravý podzim a teplotu pod nulou.“ Věřím, že nová zkouška ve formě souboje s jedním z egyptských bohů jí rovněž vykouzlí úsměv na tváři. I když, čelit obrovitému bohu a jeho přisluhovačům...

Trials of the Gods je série čtyř časově omezených zkoušek, ve kterých se s hlavním hrdinou Assassin's Creed Origins utkáte s nerovnocennými soupeři. Prvním vyzyvatelem je bůh smrti, podsvětí a posmrtného života Anubis. Tedy, ve skutečnosti nejde o opravdového boha, ale o programový glitch Animu. To aby se vám dojem z „historického“ pojetí hry úplně neroztříštil na kusy.

Souboje s bohy nejsou nic pro začínající Bayeky, ale slouží jako bezplatný endgame, který obohatí už tak dost bohatou hratelnost v následujících měsících. Na Anuba se tak netěšte, pokud ještě nemáte úroveň 40. Zkusit to tedy můžete i dříve, ale počítejte s nemalými obtížemi. Kromě vysoké úrovně si s sebou samozřejmě vezměte i tu nejlepší výbavu.

zdroj: Archiv

Tato zkouška vám již nyní svítí kdesi na mapě a stačí k ní jen dojet. Zároveň se nebojte prvotního nezdaru. Do Anuba můžete řezat až do 14. listopadu a pokud se vám ho konečně podaří skolit, těšte se na božskou odměnu. Když tímto způsobem posbíráte všechny čtyři trofeje z dalších nadcházejících Trials of the Gods, budete odměněni legendárním oblečkem.

V případě, že se vám nepodaří v časovém limitu zdolat boha smrti, ať už z důvodu nízké úrovně, nepřejícího štěstíčka nebo absence hry na vašem disku, nemusíte mít strach. Všechny zkoušky se ve hře jednoho dne opět objeví. Že by se Ubisoft inspiroval u Hitmana a jeho Elusive Targets? V takovém případě není co namítat.

Nejnovější články