Brutální přejíždění chodců míří s Carmageddon: Max Damaga na konzole
zdroj: tisková zpráva

Brutální přejíždění chodců míří s Carmageddon: Max Damaga na konzole

22. 2. 2016 16:41 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Stainless Games, tvůrci vzkříšeného Carmageddon: Reincarnation se rozhodně nehodlají zastavit u PC a se svým novým titulem Carmageddon: Max Damage míří na PlayStation 4 a Xbox One. Asi vás nepřekvapí, že vás na nové hře nic nepřekvapí. Pořád jde o šílenou akci s auty, kde jde hlavně o ničení, zabíjení, přejíždění nevinných chodců atd. 

Ostatně, i tvůrci jsou ve své tiskové zprávě strozí a věnují se primárně číslům, než že by se snažili vysvětlit, oč ve hře jde (protože to ví snad každý). V Max Damage tak na konzolové hráče čeká třicítka zabijáckých strojů se čtyřmi a více koly, deset otevřených lokací, které můžete vesele skrápět benzínem, olejem a krví, a to z cyklistů, vozíčkářů, občanů na skútrech pro fyzicky znevýhodněné, medvědů, tučňáků, jeptišek a mimozemšťanů.

K dispozici budou tři herní módy – kariéra, freeplay a samozřejmě multiplayer se čtyřmi typy eventů. Je otázka, nakolik se bude Carmageddon: Max Damage lišit od původní Reincarnation, která si od nás v recenzi neodnesla příliš mnoho pochvalných slov. Z prvního traileru jde vypozorovat, že je vizuální stránka trochu učesanější, ale na finální verdikt si budeme muset počkat někdy do poloviny roku, kdy hra vyjde.

zdroj: Archiv

Nejnovější články