Akční RPG Drakensang Online prochází velkými změnami a de facto míří k restartu
zdroj: Tisková zpráva

Akční RPG Drakensang Online prochází velkými změnami a de facto míří k restartu

11. 3. 2015 16:23 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Akční MMORPG Drakensang Online čeká v blízké budoucnost zásadní update. Největších změn se hra dočká v létě, již nyní ale došlo k větším či menším úpravám různých částí hry. Mezi aktuální úpravy patří třeba kompletně předělaný úvod do hry, odstranění neoblíbených a příliš drahých krystalů pravdy, odstranění efektů vylepšeného útoku vlivem esencí v PvP a implementace vyhledávání skupin. Tím ale změny nekončí - dokonce se dá říci, že se schyluje k restartu Drakensang Online. Přeci jen, od léta 2011, kdy hra vyšla, už uplynulo hodně času a vody.

Další plány pro obří letní aktualizaci odhaluje producent Drakensangu Jonathan Lindsay. Slibuje například do hry přidat válčení guild jako novou formu PvP. Vedle toho se hra dočká značného grafického vylepšení a autoři se tím očividně nesnaží potěšit pouze stávající hráče, ale především tím chtějí přilákat nové – Drakensang Online bude s touto aktualizací dost odlišná hra.

Vedle vylepšené grafické stránky hry, která hře dodává temnější vzezření, se mohou hráči těšit také na nový kontinent, navýšení maximální dosažitelné úrovně ze 45 na 50 a k tomu do hry samozřejmě přibudou desítky nových monster i spousty nových předmětů.

zdroj: Archiv

Hráči se dále mohou těšit rovnou i z nového kontinentu jménem Lor’Tac (Srdce světa). Nová část světa Dracanie bude prý bohatě čerpat z aztécké a polynéské kultury a slibuje přinést desítku nových map se dvěma domorodými kmeny a řadou nových nebezpečenství a výzev. Přepracování a větší optimalizace se dočkal také systému schopností a talentů v rámci všech tříd.

Všechny výše uvedené změny pochopitelně nejsou ničím jiným než snahou hru po několika letech posunout a nabídnout něco nového, čerstvého. Zda se to autorům povede (respektive povedlo na konto změn, které už ve hře provedli), toho bychom měli být svědky během tohoto léta.

Pravděpodobně nejdůležitější ale je, že Jonathan rovněž slibuje zpřístupnit více hru lidem, kteří nejsou na mikrotransakce zvyklí, potažmo si chtějí jen zahrát bez nutnosti cokoli navíc platit. Nic by tak nemělo bránit tomu, abyste se do světa Drakensang Online znovu podívali. Už nyní na vás ve hře čeká přes 900 úkolů na 90 mapách, pravidelné eventy, spousta nových NPC postav, mnohem více zničitelných/interaktivních předmětů a další novinky. Hra je dostupná v češtině a vyzkoušet ji můžete třeba tady.

Nejnovější články