Game of Thrones: Season 1 - Episode 2: The Lost Lords

Game of Thrones: Season 1 - Episode 2: The Lost Lords

Články

Souhrn recenzí, které vyšly na Games.cz v únoru a březnu

Od posledního souhrnu uplynuly skoro dva měsíce a na Games jsme mezi tím publikovali přes 30 recenzí malých, velkých, dobrých i méně dobrých her. A protože se vám řada titulů jistě už dávno vykouřila z hlav, nabízíme vám k nahlédnutí komentovaný soupis jejich recenzí, abyste viděli, co všechno za hry vám uniklo a musíte si ještě zahrát (než vyjde další pecka, na kterou čekáte).

Vychází druhá epizoda Hry o trůny s podtitulem Lost Lords

Telltale Games na vědomí dávají, že se adventurní hráči a fandové Hry o trůny mají tento týden nač těšit. Druhý díl příběhu zasazeného mezi třetí a čtvrtou sezónu seriálové inkarnace Game of Thrones vychází ještě tento týden a podívat se při této příležitosti můžeme na nový trailer trailer lákající hráče k tomu, aby do se opět pokusili zvrátit nepřízeň osudu a pomohli zachránit rod Forresterů.

Druhá epizoda adventurního seriálu Hra o trůny od Telltale vyjde 5. února

Po sérii buď přímo odpudivých, nebo přinejlepším průměrných her na motivy knižně-seriálové značky Hra o trůny byla první epizoda adventurní série Game of Thrones (homepage) příjemným nášupem. Aby taky ne, když se o ní postarali prověření autoři herních inkarnací The Walking Dead, The Wolf Among Us a Tales from the Borderlands ze studia Telltale. Druhý díl příběhů z virtuálního Westerosu na sebe nenechal dlouho čekat a dle upoutávky ponese podtitul The Lost Lords.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Datum recenze:
7. února 2015
Recenze