zavřít

Stahujte demo Football Manager 2012 s češtinou

Windows

- Download autor: levis Komentáře: 0

Konečně si můžete vyzkoušet hratelné demo manažerského simulátoru Football Manager 2012, do jehož vydání aktuálně zbývají tři týdny. V demu (1GB, mirror na Steamu), které obsahuje také češtinu, lze odehrát první polovinu sezóny v módu Quick Start. Ten pokrývá nejdůležitější fotbalové ligy světa, od britské a francouzské až po španělskou, italskou, švédskou nebo holandskou. Všechny uložené pozice budou samozřejmě kompatibilní s plnou verzí.

K rozjetí Football Manageru 2012 budete potřebovat alespoň 1,4GHz procesor, doporučuje se 2GHz a výše. Minimem je 512MB operační paměti, 2GB místa na disku a grafická karta řady Nvidia FX 5900 Ultra a výš, resp. ATI Radeon 9800 a lepší. U starších grafických karet lze fotbalové utkání simulovat pouze ve 2D a zřejmě bude při instalaci nutné, abyste upgradovali na nejnovější verzi DirectX. Demoverze je ke stažení také ve verzi pro Apple Macintosh, plná verze hry vyjde 21. října.

Tagy: fotbal simulace

Zdroje: CVG

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.